График работы:

Он-лайн поддержка

10:00-18:00

 

0
Мой заказ
Рус
UAH
  • USD
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания

Отзывы о магазине

5.0
6 отзывов
Сортировка:
Заказывал электронную копилку с котом. Очень классный подарок!) всё понравилось, на следующий день уже доставили. Рекомендую!
Ответить
Хочу уточнити, карта була упакована у вашу картонну коробку. Дякую за те, що відгукнулися. Так, я ще звернуся неодмінно. Бажаю хороших вам клієнтів і процвітання!!!
Ответить
Доброго дня! Замовила у березні 21 р. Дитячу магнітну карту світу. Все ок, товар отримала. Єдине, що коробка, в якій приїхала карта, була на половину розвалена(неналежно упакована). Боялася, що по дорозі могли розгубитися пазли. Передзвонила в магазин, сказала, що мушу перевірити. Мені дозволили і сказали, якщо не підходить можу вернути, бо я по наложці заказала. Прийшлося там на почті все перераховувати. єдине, це принесло для мене не зручності, бо була з малою дитиною. Відмовитись не змогла, бо карта була потрібна для подарунка. Доставка супер, писало доплати 126 грн, в день доставки написано 40. Якщо б доставка була така велика, то точно б не взяла. Магазин рекомендую,все надійно, а за упакування -3!
Ответить
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що товар прийшов у неналежному вигляді, проте хочемо зазначити що пакування проводиться за стандартами Нової пошти. Даний випадок ми зафіксуємо. Сподіваємось побачити Вас знову в нашому Інтернет-магазині!
Ответить
Долго искала очки с красными линзами, которые идеально подошли бы по форме.
Очень довольна покупкой, сотрудники сразу связались, забирала в точке самовывоза в удобное мне время ещё и получила приятий бонус- чехольчик под мои новые очки)
Ответить
Покупала тональный крем, наличие, доставка, всё быстро, обслуживание СУПЕР!!!
Ответить
Покупал очки, наличие, доставка - все супер!!!
Ответить
Наверх